PROJEKTAS - ,,OLIMPINIS MĖNUO“

PROJEKTAS - ,,OLIMPINIS MĖNUO“

     Spalio mėnesį 1a klasės mokiniai dalyvavo projekte ,,Olimpinis mėnuo“. Projekto tikslai - skatinti vaikų fizinį aktyvumą, padėti įgyti sveikus valgymo įpročius, būti laimingu ir jaustis saugiu bei mažinti ekrano laiką.

     Keturias savaites gaudavome vis naujas temas ir užduotis , kurias stengėmės atlikti integruodami į įvairias veiklas: fizinį ugdymą, pasaulio pažinimą, lietuvių kalbą.

     Pirmokams labiausiai patiko ,,Ąžuolo mankšta“, todėl ir dabar, pasibaigus projektui, mes ją darome kiekvieną rytą.

    Mokinių tėveliai taip pat buvo informuoti apie projektą, jo eigą. Dalinausi straipsniais ir video medžiaga. Drįstu tvirtinti, kad ir juos sudomino šis projektas (be abejonės, prašiau jų palaikymo), nes mokiniai nešėsi vis sveikesnio maisto užkandžių dėžutes, pasakojo apie poilsį gamtoje savaitgaliais su šeima ir daugiau laiko praleisdavo kieme su draugais, virė košes (tai buvo vienas iš namų darbų) ir skaitė.

    Dėkoju projekto organizatoriams, dalyviams ir , žinoma, mūsų palaikymo komandai – 1a klasės tėveliams. Tikiu, kad projektas buvo prasmingas ir turės išliekamąją vertę.

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja