Aktualijos

NEPRIKLAUSOMYBĖS APYRANKĖ

2015 metų vasario 10 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos bendruomenė minėjo Lietuvos Nepriklausomybės paskelbimą.
IIIG klasės mokiniai inicijavo dalyvauti akcijoje „Lietuvai ir man“. Gimnazistai nupynė apie 400 trispalvių Nepriklausomybės apyrankių, kurias penktadienio rytą dalijo ir siūlė užrišti visiems norintiems mokiniams, tą rytą buvusiems gimnazijoje tėvams, mokytojams.
Apyrankė – tai draugystės ženklas. Visi mokiniai, ryšintys trispalvę draugystės apyrankę, nuo vasario 10 dienos iki kovo 11 dienos gali nemokamai aplankyti Vilniaus muziejus. Akcijos „Lietuvai ir man“ globėja - Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Mes visi esame vieningi, mylintys ir atsakingi už savo šalį. Džiaugiamės, jog gimnazijos bendruomenė prisijungė prie šios gražios akcijos.

T.Sidorovič, istorijos mokytoja ir IIIG kl. gimnazistai

{apyrankes}