Aktualijos

UŽGAVĖNIŲ KAUKIŲ PARODA

Užgavėnės – viena savičiausių ir žaismingiausių tradicinių lietuvių švenčių. Šia proga mokytojos Elena Leveckienė ir Laima Bandalevičė vasario mėnesį gimnazijoje organizavo Užgavėnių kaukių parodą–konkursą. II aukšto ,,kiemelyje‘‘ laikinai ,,apsigyveno‘‘ ne tik priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų, 1- 4 ir 5 -8 klasių mokinių sukurtos kaukės, bet ir išdidi Morė. Kaukės sukurtos naudojant įvairias medžiagas bei technikas: vieni jas nutapė guašu ir iškirpo, kiti papuošė siūlais ar kailiukais, dar kiti derino tarpusavyje papjė-mašė techniką, aplikaciją ir spalvinimą guašu. Originaliausių, nuotaikingiausių, tradicinių kaukių autoriai (o jų net 36 mokiniai!) apdovanoti padėkos raštais ir įvairiais prizais.

L.Bandalevičė, lietuvių kalbos ir etninės kultūros mokytoja

{kaukes}