PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

Kasmet kovo 20d. mūsų gimnazijoje vyksta renginiai, skirti Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Šie metai – ne išimtis. Penktadienį, kovo 20d., jau nuo pat ryto gimnazijoje skambėjo dainos, skirtos Žemei. IIIG klasės mokiniai kartu su biologijos mokytoja T. Beržanska ir chemijos mokytoja N. Jotko dar prieš pamokų pradžią visus pasitiko vestibiulyje ir pasveikino su Žemės diena, dalino Žemės dienai skirtas emblemas. Po pirmos pamokos visi susirinkome gimnazijos aikštelėje ir iškilmingai pakėlėme Žemės vėliavą. Vėliau aktų salėje vyko protų mūšiai 5-7 klasių ir 8, IG-IIG klasių mokiniams. Visi dalyviai buvo aktyvūs, žinantys ir žingeidūs.

Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos mokiniams rūpi Žemės ateitis, jie nori kuo daugiau sužinoti apie šią planetą. Pasaulinė Žemės diena mūsų bendruomenei svarbi ir graži šventė.
Tegul mūsų Žemė visada būna švari, žaliuojanti ir žydinti.

T. Beržanska, biologijos mokytoja metodininkė

{zemes_diena2015}