Aktualijos

SVEIKINAME

Rugsėjo 1-ąją kaip ir kasmet pradedame naujuosius mokslo metus pasiruošę rašyti naują puslapį savo gyvenimo knygoje.
Atverskime šį puslapį su nauja energija ir nauju žvilgsniu , atraskime atsakymus į klausimus „kas?“, „kur?“, „kada?“, „kodėl?“ ir „kaip?“, kurie padės išmokti mąstyti ir ieškoti, suvokti, suprasti esmę: mąstantys, atviri naujovėms, kūrybiškai iššūkius pasitinkantys žmonės visuomet ras savo kelią, nes žinos, kaip jo ieškoti. Gerai besijaučiantis, pasitikintis savimi ir savo aplinka žmogus kurs sėkmingą ateitį - savo gyvenimą.
Visiems linkiu, kad mokslo metus lydėtų mokinių ir mokytojų abipusė pagarba, draugiškumas, supratimas, noras dalintis patirtimi ir atradimais. Tik sutelkę jėgas ir būdami atviri galime pasiekti puikių rezultatų. Nenustokime tyrinėti ir nuolat judėkime pirmyn.

Gimnazijos direktorė D.Zuzo

{rugsejis}