Aktualijos

ŠVARINAME GAMTĄ

Balandžio 22 dieną, penktadienį, mūsų gimnazijos 5-6 klasių mokiniai dalyvavo akcijoje ,,Darom“. Šią akciją padėjo organizuoti VĮ Valkininkų miškų urėdijos Eišiškių girininkijos girininkas G.Kudarauskas ir Eišiškių seniūnijos seniūnas M.Bogdiun.
Gausus penktokų ir šeštokų būrys su aukėtojomis I.Blažukoniene ir M.Bogdevičiene po dviejų pamokų važiavo į netoli Eišiškių miesto esantį Dumblės mišką. Mokiniams girininkas išdalino šiukšlių maišus, tad per keletą valandų buvo surinkti didžiuliai kalnai šiukšlių, kurios vėliau turėjo būti išvežtos į sąvartyną.
Baigus darbą, VĮ Valkininkų miškų urėdijos dėka visiems talkininkams buvo surengta iškyla. Pavėsinėje padengę stalą ir ugniavietėje užsikūrę laužą, vaikai kepė dešreles ir, skaniai užkandžiaudami, dalinosi miške patirtais įspūdžiais.
Džiugu, kad mokinių dėka miškas tapo švaresnis ir gražesnis.

Irena Blažukonienė,5 klasės vadovė

{darom_2016}