Aktualijos

UŽSIENIO KALBŲ SAVAITĖ

Balandžio 4-8 dienomis gimnazijoje vyko užsienio kalbų savaitės renginiai, kuriuos organizavo anglų, vokiečių ir rusų kalbų mokytojai. Renginiuose dalyvavo 2-8, IG–IIIG klasių mokiniai. Pagrindinis tikslas – sudominti mokinius užsienio kalbomis bei dar kartą priminti, kad labai svarbu mokėti užsienio kalbą. Pirmadienį ketvirto aukšto fojė mokinius pasitiko 5-8, IG kl. mokinių piešinių ir plakatų paroda „Ką kalba pasaulis“. Išrinkta net 12 geriausių darbų. O fojė lubos „ pasipuošė“ pasaulio vėliavomis, kurias kruopščiai gamino pradinių klasių mokiniai. Pirmadienį vyko užsienio kalbų savaitės atidarymas, kur mokiniai buvo supažindinti su angliškai, rusiškai ir vokiškai kalbančių šalių kultūros ypatumais bei lankytinomis vietovėmis. Antradienį 5-os klasės mokiniai dalyvavo projekte „ Letterfor a friend“. Jie pasikeitė laiškais apie save su Šalčininkų J.Sniadeckio gimnazijos mokiniais. IIIG klasė dalyvavo rusų kalbos konkurse „Умницы и умники“ , o aštuntokai - „Знаешь ли ты...?“. Šeštokai virtualioje erdvėje rungėsi bandydami įveikti klausimyną „World Countries and flags” , o 7-8 klasių anglų kalbos žinovai dalyvavo konkurse „ Creative writing“. Ketvirtadienį antrokai dalyvavo projekte „Bookmaker for an older friend“, kurio metu gamino skirtukus, o penktadienį juos padovanojo vienuoliktokams. Pastarieji pristatinėjo prezentacijas „Countriesinthe World“. 8,I – IIIG klasių mokiniai kovojo trijų kalbų viktorinoje „ Mes – kalbų ekspertai“. Penktadienį 6-7 kl. mokiniai išbandė žinias konkurse „Deutschumunsherum“, penktokai pasikartojo vokiečių kalbos abėcėlę ABC- Fest,, Waswirschonkönnen", IIG klasės mokinai paruošė stendą „Berühmte Menschen Deutschlands". Visų užsienio kalbų savaitės metu vykusių konkursų nugalėtojai buvo apdovanoti. Dėkojame visiems dalyvavusiems, sveikiname nugalėtojus ir linkime neprarasti optimizmo, priimti visus pasitaikančius iššūkius bei neužmiršti pačių įvairiausių pasaulio kalbų, nes kaip sakė J.V.Gėtė ,„Tas, kuris nemoka svetimų kalbų, nesupranta ir savosios‘‘. Emilija Zuzienė, anglų kalbos vyr.mokytoja {uzsienio_savaite}