MOKINIŲ IŠVYKA Į KTU

Lapkričio mėnesio 22 dieną gausus Eišiškių Stanislovo Rapolionio bei Eišiškių gimnazijos mokinių būrys lankėsi KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete. Mokiniai turėjo galimybę susipažinti su KTU MGMF Studijų programomis, kurias pristatė prodekanė Ž.Rutkūnienė. Galėjo stebėti įdomiuosius fizikos ir chemijos eksperimentus (KTU studentė V.Rutkauskaitė), išklausė ir aktyviai dalyvavo paskaitose:“Stebuklingoji XXI amžiaus medžiaga” (Ž.Rutkūnienė), “UV spinduliai- kas tai?” (J.Puišo), “Radiacija. Kas tai?” (B.Urbonavičius), aplankė KTU Fizikos muziejų, kur susipažino su KTU istorija, išsaugotais KTU fizikos prietaisais, kurie buvo naudojami dar XX a. pradžioje.
Rimtai padirbėję, mokiniai turėjo galimybę papramogauti Kauno Akropolio Ledo arenoje .
Ši edukacinė išvyka į Kauną paskatino abiejų gimnazijų mokinius domėtis mokslo naujovėmis ir glaudžiau bendradarbiauti .
Išvyką inicijavo Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Šibekienė, o mokinius lydėjo fizikos mokytojos Danuta Zuzo bei Regina Nekrevič.
Nuoširdžiai dėkojame KTU MGMF administracijai, dėstytojams bei MGMF Studijų centro atstovei Evelinai Valaitytei.

D.Zuzo, gimnazijos direktorė

{isvyka_ktu}