TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ SAVAITĖ

Šiais mokslo metais lapkričio 13–17 dienomis gimnazijoje vyko tradicinė tiksliųjų mokslų savaitė. Dalykų mokytojai numatė veiklas kiekvienai savaitės dienai, taip motyvuodami mokinius ir suteikdami galimybių  kūrybiškam bei įdomiam mokymuisi.

Pirmadienį matematikos konkurse „Linksmoji matematika“ dalyvavo 6 ir 7 klasių mokiniai. Dirbo kelios komandos. Kiekvienoje komandoje buvo mokiniai iš skirtingų klasių. Bet tai netrukdė puikiam bendradarbiavimui. Užduotys – įvairios, linksmos, skatinančios pasukti galveles. Viena komanda laimėjo tik 1 taško skirtumu.

Daugiausia džiaugsmo patyrė penktokai, kai gavo į rankas kompiuteriukus „Micro:bit“ ir sukūrė pirmą programėlę.

4-5 klasių mokiniai dalyvavo kompiuterinių piešinių konkurse „Žiemos fantazija“.

Ketvirtadienį vyko gimnazistų matematikos olimpiada.

Tikslieji mokslai gimnazijoje karaliavo visą savaitę. Kasdien  septintokai kūrė piešinius iš geometrinių figūrų, šeštokai ir devintokai sudarė matematinius kryžiažodžius, kuriuos galima spręsti matematikos kabinete.

Dar kartą įsitikinome, jog ir tiksliųjų mokslų galima mokytis kūrybiškai, noriai, įdomiai ir labai linksmai.