Aktualijos

PIRMOKAI – „AUGA“ SU KNYGA

      Nuo rugsėjo praėjo trys mėnesiai: tuoj pasikeis metų laikai, pasikeitė ir mūsų gimnazijos pirmokai. Daugelis pirmokų žengia pirmus, užtikrintus žingsnius į mokslo ir žinių pasaulį. O pasaulis vaikų akyse labai pasikeitė – pirmokai pradeda skaityti pirmus žodžius, sakinius. Todėl šių metų lapkričio 29 d. su mokiniais atvykome į Eišiškių miesto vaikų biblioteką, kur mus šiltai ir svetingai priėmė bibliotekos darbuotojos R. Dovsevičienė ir L. Girdzijevska. Pirmokai su dideliu susidomėjimu vartė mažas ir dideles, apvalias ir kvadratines, puikiai iliustruotas vaikiškas knygutes.

     Bibliotekos darbuotojos pakvietė atvykti dar kartą, dabar jau kartu su tėveliais ir išsirinkti pačią įdomiausią, spalvingiausią pirmąją knygelę. Nuoširdžiai dėkoju Milenos ir Artiomo mamytėms už saugią kelionę, o bibliotekininkėms už svetingumą.

___________________________

Įrašo autorius:
Virginija Mikelevičienė
pradinių klasių mokytoja