LIETUVOS ISTORIJOS OLIMPIADA MEDININKŲ PILYJE

Kovo 30 dieną mūsų gimnazijos mokiniai dalyvavo regioninių ir Šalčininkų rajono 5-8 klasių mokinių Lietuvos istorijos olimpiadoje „Aš tikrai myliu Lietuvą. Ar mylit ją jūs?“.  Ši olimpiada vyko Medininkų pilyje. Organizatoriai -  Turgelių „Aistuvos“ gimnazija. Mūsų mokiniai tapo įvairių vietų laimėtojais visų klasių kategorijose. 5 klasių mokinių tarpe III vietą užėmė Deimantė Utovkaitė. I vietą tarp šeštokų užėmė Kotryna Sobolevskaja, o Samanta Lotorevičiūtė - II vietos laimėtoja 7 klasių mokinių tarpe. Tarp aštuntokų III vietos prizininku tapo Nortas Barutis. Džiaugiamės mūsų mokinių pasiekimais.

Kol komisija tikrino užduotis, mokiniams buvo organizuota ekskursija po pilį. Kieme eksponuojami pilių šturmavimo ginklai, salėse -  įvairių laikotarpių ginklai, namų apyvokos daiktai, kuriais naudojosi pilių gyventojai. Mokiniams ekskursija patiko, laimingi ir patenkinti grįžome namo.

Liudmila Jurgelevičienė
istorijos mokytoja