Aktualijos

IŠVYKA Į KAUNO ASU

     Gegužės 8 d. mūsų, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, ir dar aštuonių rajono gimnazijų mokiniai bei mokytojai, kurie dalyvavo gamtamokslinėje konferencijoje, vykusioje mūsų gimnazijoje balandžio 27 d., ir vėl susitiko. Visi kartu vyko į Kauno A. Stulginskio universitetą, kur susipažino su universiteto fakultetais, išklausė įdomios paskaitos bei dirbo puikiai įrengtose mokslinėse laboratorijose. Mokiniai turėjo galimybę pasirinkti tyrimą iš keturių pasiūlytų temų: „Vabzdžiai – draugai ar priešai?“, „Kuo minta augalai?“, „Augalų mikrodauginimasis“, „Vitamino C kiekio nustatymas vaisiuose ir daržovėse“. Pagal pasirinktą tyrimo temą, mokiniai pasiskirstė grupėmis ir dirbo keturiose skirtingose laboratorijose.

     Visiems labai patiko dirbti laboratorijose su profesionaliais įrankiais bei prietaisais, pasijuto tikrais mokslininkais–tyrėjais.

     Mokytojai irgi prasmingai leido laiką: dalyvavo seminare „Vertybinis ugdymas ir didaktinio proceso kokybė“.

     Dalindamiesi įspūdžiais, mokiniai sakė, jog tokios išvykos labai motyvuoja, žadina norą mokytis tyrinėjant. Teigė, jog norėtų kuo daugiau tokių prasmingų edukacinių išvykų. Mokytojai pritarė.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja