PAKRANČIŲ VALYMO IR DĖKINGUMO VANDENIUI INICIATYVA

Šiltą gegužės 11d. popietę projekto  LOVE EVERY DROP dalyviai bei kiti neabejingi gamtai mūsų gimnazijos mokiniai susiruošė prie  tvenkinio  Panezdiliuose. Norėdami pasigrožėti gamta, keliavome dviračiais.

Atvykę prie tvenkinio nuliūdome, nes pakrantėje buvo pilna šiukšlių. Smagi, nedidelė devynių savanorių gimnazistų   ir dviejų mokytojų -  anglų kalbos mokytoja Emilija ir pradinių klasių Lilija – grupelė, pasidalinę  šiukšlių maišus, kibome į darbą. Šiukšlių buvo labai daug: plastikinių ir stiklinių butelių, plastikinių indų ir net didelių buitinių atliekų. Pririnkome apie 20 maišų. Vėliau juos išvežėme į bendrus konteinerius.

Kai  viską surinkome, pasijutome gerokai pavargę ir alkani. Tada  sukūrėme laužą ir kepėme dešrelės, bulvės, zefyrus. Tai buvo labai malonus ir smagus  bendravimas gražioje aplinkoje.

Mums visiems labai patiko ši popietė ir mūsų veikla. Juk gamta – mūsų namai. Privalome saugoti ją. Taip ir darome.

Agnė Žymantas, 7 klasės mokinė