Aktualijos

VANDENS TELKINIO ŠVARINIMO AKCIJA

     2018 m. spalio 23 d. lietingą rytą vyko aktyvi savanoriška veikla  ant  Versekos upės pakrantės  ties Pajuodupio kaimu. Šioje pakrantėje gražia gamta mėgaujasi daug eišiškiečių ir apylinkų gyventojų, žvejų, kitų poilsiautojų... Deja, tai, ką gamtoje palieka poilsiaujantys žmonės,  nuvilia...

    Pasirūpinti  švara ir padėti pasiruošti gamtai ramiam žiemos poilsiui, tuo išreiškiant savo pagarbą, meilę, tausojantį gamtą elgesį, susiruošė akcijos "Laimingas vanduo2018" ir Erasmus+ projekte „Love Every  Drop” dalyvaujantys septintos klasės mokiniai  kartu su savo klasės draugais. Nors iš pirmo žvilgsnio pakrantė atrodė  tvarkinga , tačiau jau po kelių minučių iš nudžiūvusios žolės kaip skruzdėliukai traukėme rastus „laimikius“: popieriaus skiautes, duženas, polietileno maišelius ir kitas šiukšles...
Pilietiško dalyvavimo ir savanorystės linkėjimai Vandeniui šįkart  skambėjo nuo mūsų gimnazijos 7 klasės mokinių, jų auklėtojos M. Nikrevič  ir anglų kalbos mokytojos E. Zuzienės. Paprastais veiksmais išreiškėme savo meilę ir dėkingumą Vandeniui, Žemei.

___________________________

Emilija Zuzienė Įrašo autorius:
Emilija Zuzienė
anglų kalbos mokytoja