Aktualijos

IŠVYKA Į SEIMĄ

    Gruodžio 12 dieną, trečiadienį, mūsų gimnazijos 7-8 klasių mokiniai apsilankė Lietuvos Respublikos Seimo rūmuose.  Jau ekskursijos pradžioje visi įsitikino, kad patekti į vidų nėra taip paprasta - reikia pereiti apsaugos patikrą.  Mokinių grupes  pasitikę gidai  įdomiai pasakojo apie šių rūmų atsiradimą ir kūrimąsi,supažindino  su Seimo narių darbu, aprodė svarbiausias rūmų sales. Iš balkono mokiniai pamatė plenarinę Seimo salę, į kurią teisę įeiti turi tik posėdžiuose dalyvaujantys Seimo nariai. Didžiulį įspūdį paliko istorinė Konstitucijos ir Kovo 11-osios salė, kur vyko itin svarbios Lietuvai akimirkos, taip pat prezidento Algirdo Mykolo  Brazausko salė, kurioje buvo nemažai įdomių eksponatų. Mokiniai Parlamento rūmuose lankėsi pirmą kartą, todėl įspūdis liko neišdildomas.

     Apsilankę Seimo pastate, septintokai ir aštuntokai turėjo galimybę turiningai leisti laisvalaikį sostinėje.

    Dėkojame Lietuvos Respublikos Seimo nariui Leonardui Talmontui ir jo padėjėjai Martai Narkun už  turiningą ir prasmingą ekskursiją.

___________________________

Įrašo autorius:
Irena Blažukonienė
lietuvių kalbos mokytoja