Aktualijos

TINKLINIO TURNYRAS A.GALINIO TAUREI LAIMĖTI

     2019 m. vasario 15 dieną Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko tradicinis tinklinio turnyras A.Galinio taurei laimėti, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Turnyre dalyvavo Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Šalčininkų Lietuvos Tūkstantmečio, Šalčininkų Jano Sniadeckio, Butrimonių Anos Krepštul, Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijų, Kalesninkų Mykolo Rudzio pagrindinės mokyklos jaunieji sportininkai.

     Pirmąją vietą užėmė Šalčininkų Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijos komanda, antrąją – Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos komanda, o trečiąją vietą – Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos komanda.

      Visos komandos, užėmusios prizines vietas, buvo apdovanotos taurėmis, medaliais ir diplomais, o kiekvienos komandos geriausiam sportininkui ir sportininkei  įteikti prizai - sportinės statulėlės. Visi dalyviai buvo apdovanoti Padėkos raštais.

___________________________

Įrašo autorius:
Marytė Bogdevičienė
fizinio ugdymo mokytoja