Aktualijos

KOVO 11-OJI – MŪSŲ LAISVĖS DIENA

     Mūsų gimnazijos bendruomenė, minėdama 29-ąsiais Lietuvos Nepriklausomybės metines, dalyvavo pilietinėje akcijoje “Gyvasis tautos žiedas”. Iniciatyvos tikslas – patraukliai ir žaismingai paminėti vieną svarbiausių mūsų valstybės istorinių datų.

     Šventiškai nusiteikę, susirinkome gimnazijos kiemelyje. Visa gimnazijos bendruomenė sugiedojome Tautišką giesmę. Istorijos mokytoja metodininkė L.Jurgelevičienė pasveikino visus su artėjančia švente ir trumpai papasakojo, kuo svarbi kiekvienam lietuviui Kovo 11-oji.

     Skambant linksmai muzikai, sustojome į mūsų pačių pasirinktą ir nubraižytą apvalaus žiedo formą. Suformavome žiedą iškeldami rankas į viršų ir mojuodami Lietuvos vėliavos spalvas simbolizuojančiu spalvotu popieriumi.

     Žydėk, Lietuva!!!!! Tu mums brangi.

___________________________

Įrašo autorius:
Eglė Kiriuškinienė
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui