Aktualijos

MATEMATIKOS PAMOKA PARDUOTUVĖJE

     1 b klasės mokiniai, pradėję skaičiuoti iki 100 ir susipažinę su pinigų skaičiavimu, matematikos pramoką pradėjo ne klasėje, o šalia gimnazijos esančioje Anatolijaus Kurilo parduotuvėje. Pirmokai net tik susipažino su prekių skyriais, lygino prekių kainas, bet ir sprendė paprasčiausius uždavinius, kuriuose reikėjo gebėti tiksliai suskaičiuoti pinigus.Pakartojo, kiek centų sudaro 1 eurą, euro bei cento santrumpas. Mokiniai mokėsi pasirinkti prekę iki 1 euro ir susiskaičiuoti grąžą. 

     Ši pamoka netradicinėje aplinkoje praplėtė mokinių žinias, suteikė galimybę mokytis savarankiškai.

     Ačiū parduotuvės savininkui Anatolijui Kurilo ir pardavėjai už malonų bendravimą. 

___________________________

Įrašo autorius:
Liliana Talmontienė
pradinių klasių mokytoja