Aktualijos

VASAROS POILSIO STOVYKLA „ĮDOMI VASARA“

     Turiningai praleistas vasaros laikas – puikiausias poilsis kiekvienam. Deja, vis daugiau vaikų leidžia savo laisvalaikį virtualioje erdvėje ir vis rečiau bendrauja, žaidžia su draugais kieme, aktyviai ilsisi. Norėdami suteikti vaikams galimybę turiningai praleisti dalį vasaros atostogų, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos mokytojų komanda birželio 10-21 dienomis organizavo  vasaros poilsio stovyklą „Įdomi vasara“, kurią lankė 45 pradinukai! Organizuodami projekto veiklas mokytojai skatino pradinių klasių mokinių turiningą, aktyvų, įvairų vasaros poilsį, sudarė sąlygas mokinių saviraiškai, sveikai gyvensenai bei įvairiapusiam ugdymui. Stengėsi sudominti pradinukus projekto veiklomis ir suteikti jiems galimybę užsiimti mėgstama veikla. Buvo akcentuojamas draugiškas bendravimas ir tarpusavio santykiai. Vaikai dalyvavo įvairiuose užsiėmimuose, sporto rungtyse, šoko, dainavo, piešė, vyko į išvyką Į Trakų salos pilį, lankėsi bažnyčioje, mokėsi gyventi sveikai, aktyviai dalyvavo meno terapijos užsiėmimuose

     Tikimės, kad mūsų projekto dalyviai – pradinių klasių mokiniai - aktyviai ir turiningai praleido 10 dienų gimnazijos  dieninėje vasaros poilsio stovykloje „Įdomi vasara“. Manome, kad jie pailsėjo, pabuvo kartu su bendraamžiais, pabendravo. Pasisėmę idėjų vasaros atostogoms, saugiai praleis vasarą ir grįš į mokyklą pailsėję bei gerai nusiteikę!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė