Aktualijos

KVIEČIAME

     Šių metų  rugsėjo 6 dieną Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos  bendruomenė minės Europos žydų kultūros dieną. Kviečiame  visus norinčius  Eišiškių gyventojus  dalyvauti  tai progai skirtuose renginiuose:

     9.00 - Paskaita apie žydų kultūrą ir tradicijas  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje.

     10.00 - Orientacinis žaidimas mokiniams ,, Shtetl Eishishok “ ( mokiniai analizuos istorinėse nuotraukose   įamžintus objektus, atsakys į klausimus apie žydų tautos kultūrą ir tradicijas, atliks kūrybines užduotis).

     11.00 - Šalčininkų r. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje Šalčininkų r. Dieveniškių TVM virėjo ir konditerio PM mokiniai ir mokytojai pristatys žydišką virtuvę. Kepyklėlė ir kulinarinės dirbtuvės. 

 

     Eišiškių miestelio bendruomenei ir svečiams bus pristatyta mokinių nuotraukų paroda ,,Shtetl Eishishok  - atspindžiai“.

___________________________

Įrašo autorius:
Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja