Aktualijos

ĮSPŪDŽIAI IŠ DIKTANTŲ KONKURSO „RAŠYK BE KLAIDŲ“

     Rugsėjo 26 dieną visa Europa švenčia Europos Kalbų dieną. Jai paminėti Šalčininkų rajono Turgelių „Aistuvos“ gimnazija organizavo diktantų rašymo konkursą „Rašyk be klaidų“.

     Šiais metais mūsų gimnazijos mokiniai taip pat nutarė dalyvauti konkurse ir varžytis su geriausiais rajono diktantų rašytojais. Pagal konkurso nuostatus iš kiekvienos 5-8, I-II G klasės galėjo dalyvauti po vieną mokinį. Vienas mokinys turėjo galimybę rašyti net du diktantus. Mūsų gimnazijos anglų, rusų ir lietuvių kalbų mokytojai atrinko trylika be klaidų rašančių arba mažai jų darančių mokinių. Šeši mokiniai rašė diktantą anglų kalba, trys mokiniai - rusų kalba, šeši – lietuvių kalba.

   Šaltoką rugsėjo 26 dienos rytą Turgeliuose susirinko 90 mokinių, norinčių išbandyti savo jėgas anglų, vokiečių, rusų, lietuvių kalbų diktantų konkurse. Konkurencija buvo didelė, vyravo įtampa. Mūsų mokiniams sekėsi neblogai. Sveikiname nugalėtojus:

     Roką Andruškevičių, IIG klasė (lietuvių kalba, mokyt. I.Blažukonienė) – II vieta;

     Kotryną Sobolevskają, 8 klasė (lietuvių kalba, mokyt. B.Lukaševičienė) – II vieta;

     Patriciją  Miliun, IIG klasė (lietuvių kalba, I.Blažukonienė) - III vieta;

     Agnė Žymantas, I G klasė (rusų kalba, mokyt. T.Tinaševa) - III vieta;

     Augustė Kaziukevičiūtė, 6 klasė (anglų kalba, mokyt. E.Zuzienė) – III vieta.

    Sveikiname visus konkurse dalyvavusius mokinius, jais labai didžiuojamės, linkime nenuleisti rankų ir jau dabar pradėti ruoštis kitų metų diktantų ,,kovoms‘‘ stropiai mokantis rašybos ir skyrybos taisykles.

___________________________

Emilija Zuzienė Įrašo autorius:
Emilija Zuzienė
anglų kalbos mokytoja