Aktualijos

PREVENCINIS UŽSIĖMIMAS 7-OJE KLASĖJE

     Lapkričio 20 dieną 7-oje klasėje vyko prevencinis užsiėmimas „Nepilnamečių teisinė atsakomybė“, kurį vedė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šalčininkų r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė, veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Elena Zinevičienė. Pareigūnė informatyviai pristatė mokiniams naujausią informaciją apie kelių eismo taisyklių pažeidimus, netinkamą elgesį, žalingus įpročius, patyčias. Akcentavo, kokių bausmių gali sulaukti nepilnamečiai nuo 14 metų amžiaus pažeidinėjantys įstatymus.

     Septintokai buvo aktyvūs, dalyvavo diskusijoje, uždavinėjo klausimus, gavo prizus už teisingus atsakymus.

     Nuoširdžiai dėkojame Elenai Zinevičienei už įdomų, naudingą ir informatyvų užsiėmimą!

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Babkina
Socialinė pedagogė