Aktualijos

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA 2020

     Sausio 13 d., pirmadienį, visa gimnazijos bendruomenė prisijungė prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Pagerbdami 1991 m. sausio 13-ąją žuvusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, 8 val. ryto dešimčiai minučių visuose gimnazijos languose uždegėme vienybės ir atminimo žvakutes. Tryliktą kartą Lietuvoje organizuojama šia pilietine iniciatyva Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti, pakvietė švietimo įstaigas, valstybės institucijas ir organizacijas bei visus geros valios žmones paminėti prieš dvidešimt devynerius metus pasiektą pilietinę pergalę. Su IVG ir 7 klasės mokiniais per 1 ir 5 pamokas dar kartą peržiūrėjome sukurtą su V.Lansbergiu filmuką „Antra karta nuo sausio“ apie sausio 13-osios įvykius dalyvaujant projekte Gyvenu laisvai. Iniciatyvos simbolis – žvakė, kuri simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, bei prisegėme prie uniformos neužmirštuoles.

___________________________

Įrašo autorius:
Tatjana Sidorovič-Bartaševič
Geografijos ir istorijos mokytoja