Aktualijos

ŠACHMATŲ TURNYRE – II VIETA

     Šachmatai – stalo žaidimas ir intelektualus sportas, kuriame rungiasi du priešininkai. Žaidimas vyksta specialioje 8 x 8 langelių dydžio lentoje, kur varžovai kovoja dviejomis skirtingų spalvų kariaunomis (juodaisiais ir baltaisiais). Žaidimo tikslas – paskelbti priešininko karaliui matą.

     Gruodžio 18 dieną Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijoje vyko rajoninės šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų, Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, mokiniai: Ketrin Kurilo, IG kl., Nortas Barutis, IIG kl.,Benas Zuzo, IIIG kl., abiturientas Olgerd Babkin. Mūsų komanda puikiai žaidė, nugalėjo ne vieną komandą ir turnyre užėmė II vietą.

     Dar viena mūsų sportininkų pergalė. Smagu!

___________________________

Įrašo autorius:
Ivan Sankovskij
fizinio ugdymo mokytojas