Aktualijos

„JAUNOJO PASIENIEČIO“ BŪRELIO NARYS – PUIKUS ŠAULYS

     Vasario 20 d. Šiaulių apylinkėse vyko Lietuvos praktinio šaudymo sporto federacijos (IPSC.LT) ir VŠĮ "Praktinio šaudymo centras" organizuotos šaudymo varžybos ,,Steel Challenge Handgun Match“, kuriose dalyvavo apie 50 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Baltarusijos. Susumavus varžybų rezultatus paaiškėjo, kad 1 vietą Production divizione, pralenkęs 33 varžovus, iškovojo Eišiškių Stanislavo Rapolionio gimnazijos „Jaunojo pasieniečio“ būrelio, glaudžiai bendradarbiaujančio su Varėnos pasienio rinktine, narys IG kl. gimnazistas Donatas Cimoš. Džiaugiamės, jog Donatas  pasiekė puikių rezultatų jam patinkančioje sporto šakoje ir nuoširdžiai sveikiname.

___________________________

Darjuš Belopetrovič Įrašo autorius:
Darjuš Belopetrovič
fizinio ugdymo mokytojas