Aktualijos

TINKLINIO FINALE - II-OJI VIETA

     Spalio 10 dieną mūsų gimnazijos  2003 m. gimimo ir jaunesnės tinklininkės kartu su fizinio ugdymo mokytoja Maryte Bogdevičiene vyko į Šalčininkų rajono mokyklų žaidynių Mergaičių tinklinio varžybų finalą. Į varžybas atvyko trys komandos: Butrimonių Anos Krepštul, Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijų ir mes, Eišiškių Stanislovo  Rapolionio gimnazijos komanda. Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos sporto salėje vyko atkakli ir dramatiška tinklinio komandų kova. Arši mūsų komandos kova vyko su šalčininkietėmis, o aikštelėje nestigo emocijų ir intrigų. Žaidimas vyko taškas į tašką, tad net prireikė trečio kėlinio. Bet šį kartą fortūna nusišypsojo Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazijos  komandai.
     Finalo  rezultatai buvo tokie:
     I  vieta - Šalčininkų Jano Sniadeckio gimnazija
     II vieta-  Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazija
     III vieta - Butrimonių Anos Krepštul gimnazija
     Apdovanotos medaliais ir linksmos išvykome namo. Ačiū fizinio ugdymo vyresniajam mokytojui Darjušui Belopetrovičiui už naudingus patarimus ir puikias treniruotes!!!!!

E.Veliučkevič, M.Eidukonytė, IIIG