OLWEUS SU ŠEIMA ŠVENTĖ

„Šeima - svarbiausia vertybė“, - sako mokiniai, kuomet reikia pasirinkti iš kelių vertybių vieną.

Gegužės 15 dieną minint Tarptautinę Šeimos dieną, mūsų gimnazijoje įvyko „OLWEUS su šeima šventė“, kur dalyvavo 5-6 klasių mokiniai. Deja, dėl šiandieninės epidemiologinės situacijos šioje šventėje negalėjo dalyvauti visi mokiniai, negalėjome pakviesti ir tėvelių.

Nors diena išpuolė lietinga, tačiau penktokai ir šeštokai, matyt, pasiilgę bendravimo, buvo labai aktyvūs ir puikiai nusiteikę atvyko į renginį. Laikydamiesi saugumo reikalavimų, keitėme veiklas. Vieni sportavo, kiti piešė, treti šoko.

Piešdami vaikai išreiškė savo šeimos vertybes: pagarbą, pasitikėjimą, meilę, pagalbą, laisvę, tobulėjimą,  laisvalaikį, lyderystę, pripažinimą ir kt.

Mokiniai noriai dalyvavo fizinio ugdymo mokytojų I.Sankovskio, D.Belopetrovičiaus ir M.Bogdevičienės organizuotose sporto veiklose.

Žinoma, po aktyvaus laiko leidimo, vaikai labai išalko, ir čia mums pagalbos ranką ištiesė gimnazijos valgyklos darbuotojos. Kaip smagu buvo skanauti kibinus!

Šventės uždaryme mokiniai sušoko šokį, kurį išmoko per veiklą su mokytoju Ivanu Sankovskiu.

Rima Česokienė
psichologė