Aktualijos

BALTAS NIEKAS ARBA DRAUGYSTĖ TYLIAI...

     XII Dalios Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalis tęsiasi, o mūsų gimnazijos 3 a klasės mokiniai saulėtą spalio 18 popietę pasinaudoję Kultūros paso paslauga džiaugėsi turėdami galimybę pamatyti Vilniaus „Knygos teatro“ spektaklį „Baltas niekas arba draugystė tyliai“.

     Koks yra pasaulis, kuriame nėra garso? Ar tikrai girdime, kai klausome? Ar esame geresni, kai girdime? Į visus šiuos klausimus bandė atsakyti aktorės bei režisierės Reditos Dominaitytės iniciatyva įkurtas „Knygos teatras“, išskirtinai inscenizuojantis lietuvių literatūrą. Režisierė savo antruoju vaikams skirtu spektakliu „Baltas Niekas arba Draugystė tyliai“, sukurtu pagal Sigito Gedos poeziją, nugabeno tiek mažus, tiek didelius į stebuklingą vaikystės pasaulį.

    Jautrus bei nuoširdus „Knygos teatro“ spektaklis bandė parodyti vaikams visiškai kitokį, bet tuo pačiu ir atpažįstamą pasaulį. Integruodami šešėlio teatro principus, supažindino su ypatinga komunikacijos priemone – gestų kalba,.

     Spektaklis užburiantis. Mums patiko!

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja