„KVESTO“ VAKARAS

Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Mokinių tarybos nariai, vykdydami Erasmus + projektą „STEAM i STEAM work“, lapkričio 26 d. organizavo „Kvesto“ vakarą.

„Kvesto“ vakarui buvo paruošti galvosūkių kambariai, iš kurių ištrūkti buvo galima tik suradus nuo užrakintų durų dešimties skaičių kodą. Tam reikėjo išspręsti daugybę paruoštų galvosūkių.

Išbandyti savo gebėjimus bei žinias susirinko 30 drąsuolių, kurie susiskirstė į 3 komandas. Kiekviena komanda buvo užrakinta paruoštame galvosūkių kambaryje. Ištrūkti iš kambarių komandoms prireikė komandinio darbo įgūdžių, mokėjimo diskutuoti ir priimti sprendimus, loginio bei kūrybinio mąstymo ir įvairių dalykų žinių. Džiaugiamės, kad visoms komandoms pavyko rasti teisingą kodą nuo užrakintų durų bei išsilaisvinti, nors tam ir prireikė net 2-jų valandų.

Spręsdami galvosūkius mokiniai suprato, kad problemų sprendimui yra svarbūs įvairūs gebėjimai bei kompetencijos.

Dėkoju kūrybiškiems Mokinių tarybos nariams už paruoštas įdomias užduotis, o visiems vakaro dalyviams už smagiai praleistą laiką.

Teresa Beržanska
biologijos mokytoja