Aktualijos

STEAM BIOLOGIJOS PAMOKOS - NEATSIEJAMA ERASMUS+ PROJEKTO „STEAM I STEAM WORK“VEIKLŲ DALIS

     Viena iš Erasmus+ projekto „STEAM i STEAM work“ veiklų -  pagaminti bokštą, kuris išlaikytų krepšinio kamuolį. Su IG klasės mokiniais nusprendėme integruoti šį projekto veiklos tikslą į biologijos pamoką, kurios  tema ir uždavinys – pažinti augalų ir gyvūnų sandaros lygmenis: ląsteles, audinius, organus, organų sistemas, organizmus. Mokiniai piešė, gamino įvairių ląstelių, audinių, organų, gyvūnų organų sistemų muliažus bei rinko informaciją apie savo nupieštą ar pagamintą organizmo dalį. Savo darbus pristatė klasės draugams. Iš tualetinio popieriaus pagaminome bokštą, kurį pavadinome „Organizmo sandaros lygmenys“ ir jį papuošėme mokinių pagamintais darbais. Sukūrėme puikią vaizdinę mokomąją medžiagą, kurią biologijos pamokose jau naudoja kitų klasių mokiniai. Įgyvendinome ir  projekto tikslą.

      Ačiū kūrybiškiems IG klasės mokiniams.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja