Aktualijos

STEAM GAMTOJE, STEAM ŠALIA MŪSŲ

     Susumuoti fotografijų konkurso „STEAM gamtoje, STEAM šalia mūsų“ rezultatai. Tai viena iš vykdomo mūsų gimnazijoje  Erasmus + projekto „STEAM i STEAM work“. veiklų. Mokiniai geometrinius kūnus turėjo pastebėti gamtoje, žmogaus sukurtuose objektuose ir užfiksuoti juos nuotraukose. Smagu, kad konkurse dalyvavo ne tik mokiniai, bet ir  mokinių tėvai bei mokytojai. Vertinimo komisija atrinko 16 labiausiai temą atspindinčių nuotraukų, kurios buvo atspausdintos ir paviešintos stende. Balsuoti už labiausiai patikusią ir temą atspindinčią nuotrauką galėjo visi norintys. Daugiausia balsų sulaukė 5 kl. mokinės  Paulinos, 6 kl. mokinės Ievos, 8 kl. mokinės  Augustės  ir 3a kl. mokinės Godos mamos nuotraukos. Jų autoriai buvo apdovanoti.

      Ačiū visiems konkurso dalyviams už puikias nuotraukas!

___________________________

Įrašo autorius:
Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja