Aktualijos

STEAM GAMTOS PAMOKOS - ERASMUS+ PROJEKTO „STEAM I STEAM WORK“ DALIS

     Spalio mėnesį 5 klasės mokiniai gamtos pamokų metu susipažino su bestuburių ir stuburinių gyvūnų grupėmis bei pažino jų požymius, o savo įgytas žinias pritaikė gamindami gyvūnėlių muliažus. Mokiniai, naudodami spalvotą popierių, siūlus, kartoną, vienkartinius puodukus, plastiliną ir t.t., gamino įvairių bestuburių ir stuburinių gyvūnų muliažus. Džiaugiuosi, kad visuose bestuburių gyvūnų muliažuose atsispindėjo tos grupės, kuriai priklauso šis gyvūnėlis, požymiai. Tikiu, kad po šių pamokų mokiniai lengvai atpažins, kokiai gyvūnų grupei priklauso jų pagamintas gyvūnėlis. Penktokų darbeliai padės mokytis kitiems vaikams.

      Vykdydami  Erasmus+ projektą „ STEAM i STEAM work“ , IG klasės vaikinai Edvinas Kulešo, Deividas Jurgelevičius bei Eimantas Mikelevičius remdamiesi fizikos žiniomis bei smagiai dirbdami, keletą gyvūnėlių išjudino ir pradžiugino penktokėlius.

      STEAM mokymasis ugdo mokinių kūrybiškumą, gebėjimą pritaikyti įvairių dalykų žinias ir yra SMAGUS!

 

 

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja