Aktualijos

LAPKRITIS – STEAM MĖNUO

    Planuojant  Erasmus + projekto  „STEAM i STEAM work“ veiklas, lapkritis buvo paskelbtas STEAM mėnesiu.

    Nors mūsų gimnazijoje  biologijos pamokose STEAM ugdymas yra taikomas nuolat, šį mėnesį STEAM veikloms buvo skiriamas ypatingas dėmesys. Pamokų metu įvairių klasių mokiniai atliko daugybę tyrimų bei eksperimentų, kurių dėka galėjo arčiau pažinti gamtinių reiškinių bei procesų tikrovę, žinias pritaikyti problemų sprendimui ir savo kasdieniniame gyvenime. Remdamiesi įgytomis teorinėmis žiniomis, modeliavo pažintus procesus, organizmus ir kitas struktūras.

     STEAM ugdymas yra ne tik įdomus, bet ir padeda priartėti prie ateityje vaikų laukiančių iššūkių ir būsimos darbo rinkos poreikių, nes ugdo įvairius įgūdžius bei kompetencijas.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja