Aktualijos

KULTŪROS PROJEKTAS, SKATINANTIS TAUTINIŲ MAŽUMŲ KULTŪRŲ PLĖTOTĘ „MŪSŲ DAUG, O TĖVYNĖ VIENA“.

   Džiaugiamės, kad vėl gimnazijoje  startuos gražus bendradarbiavimu ir tarpkultūriniu bendravimu grįstas projektas „Mūsų daug, o Tėvynė viena“. Tai yra Tautinių mažumų departamento prie LR Vyriausybės kultūros projektas, skatinantis tautinių mažumų kultūrų plėtotę. Projekto tikslas - stiprinti ir gilinti atsiradusį tarpkultūrinį bendradarbiavimą bei dialogą su Pietryčių Lietuvos mokyklomis ir ugdyti moksleivių kultūrinį bei pilietinį aktyvumą. Projekto organizatorius ir kuratorius yra Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija. Šios progimnazijos kvietimu prie šio projekto prisijungėme kartu su Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul  ir Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijomis. Džiaugiamės ir nekantriai laukiame pasinerti į įdomias ir turiningas projekto vykdymo veiklas.

    Projekto tęstinumo simbolis -  medžiai, kurie bus pasodinti kiekvienos ugdymo įstaigos kieme.

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė