Aktualijos

ŠEIMOS ŠVENTĖ

    Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvertė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Šeimos šventę.

    Puiki ta gegužė… Svaigina trapi lapija, skleidžia pumpurus obelų sodai, visa žemė nuklota mažomis saulytėmis – saldžiomis pievų karūnomis. Rodos, pati gamta sveikina brangiausius žmones – mamą ir tėtį… Lyg gamtos stebuklas žmogaus kūrinys – vaikas. Tad kieno daugiau, jei ne dukrelės ar sūnaus žodžiai įstringa giliausioje mamos ir tėvelio širdies kertelėje.

   Gegužės 19 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos Tetėnų ,,Šalčios“ skyriaus ikimokyklinio ugdymo grupės vaikučiai pakvietė šeimų narius į popietę, skirtą tarptautinei Šeimos dienai paminėti. Vaikai  žaidė, šoko, dainavo, deklamavo.

   Kruopščiai ruoštos dovanėlės ir gražūs žodžiai šildė artimųjų širdis….Buvo gera....

___________________________

Ingrida Voronovič Įrašo autorius:
Ingrida Voronovič
mokytoja, vykdanti ikimokyklinį ugdymą