Aktualijos

CHEMIJOS PAMOKA NETRADICINĖJE APLINKOJE

     Rugsėjo 27 d. mūsų gimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai su mokytoja Teresa Beržanska išvyko į Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centrą, kur Jaunojo tyrėjo laboratorijoje dalyvavo edukacinėje programoje „Kaip išpūsti didžiausią muilo balioną“. Mokiniai žengė pirmuosius žingsnius į pilną įdomybių ir atradimų chemijos pasaulį. Atlikdami bandymus, susipažino su dar nematytais laboratoriniais indais, pakartojo saugaus darbo taisykles. Kiekvienas pasijuto kaip tikras mokslininkas – tyrėjas. Tyrė, kokios medžiagos (priedai) turi įtakos muilo baliono dydžiui. Išmoko tiksliai matuoti, analizuoti bei palyginti tyrimo rezultatus. Atlikus visus darbus laboratorijoje, mokinių laukė staigmenėlė lauke: visi pabandė pūsti didžiulius muilo burbulus! Kai kurie jų buvo net žmogaus ūgio!!!!

    Namo mokiniai grįžo pilni įspūdžių: patobulinę jaunojo tyrėjo įgūdžius, pajutę tyrinėjimo sėkmės džiaugsmą, patenkinti ir laimingi puikia išvyka.

Kornelija Kurkulionytė–Kucevič, 8a kl.

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja