Aktualijos

KULTURINĖ EDUKACINĖ PROGRAMA - EKSKURSIJA „VILNIUS – KULTŪROS ATSPINDŽIŲ SOSTINĖ“

TAUTINIŲ MAŽUMŲ DEPARTAMENTO PRIE LR VYRIAUSYBĖS KULTŪROS PROJEKTAS,

SKATINANTIS TAUTINIŲ MAŽUMŲ KULTŪRŲ PLĖTOTĘ

„MŪSŲ DAUG, O TĖVYNĖ VIENA “

 

     Rugsėjo 20 d. mūsų gimnazijos mokiniai, dalyvaujantys kultūros projekte ,,Mūsų daug, o Tėvynė viena“, vyko į edukacinę ekskursiją ,,Vilnius- kultūros atspindžių sostinė‘‘. Aplankėme Vilniaus Šventosios Dvasios vienuolyną ir varpinę bei Dievo  Motinos Ėmimo į Dangų bažnyčią bei varpinę. Stačiatikių cerkvėje matėme šventųjų Vilniaus kankinių - Antano, Jono ir Eustachijaus- palaikus. Užlipome į varpinę ir mus nustebino Vilniaus vaizdai, o išgirdę  varpų muziką buvome priblokšti- ji taip giliai sujaudino mūsų širdis.

        Ši išvyka daugelį įkvėpė apmąstyti gyvenimo prasmę, o kai kuriems suteikė dvasinę ramybę.

        Taigi, įgijome ne tik naujų žinių, bet patyrėme daug naujų įspūdžių.

___________________________

Įrašo autorius:
Olga Kaziukevičienė
logopedė