Aktualijos

MAŽŲJŲ IŠVYKA Į KINĄ

    Spalio 10 d. priešmokyklinio ugdymo grupės vaikučiai kartu su tėveliais  išsiruošė į pirmąją kelionę mokykliniu autobusu. Su nekantrumu laukė tos dienos - važiavome į Varėnos kultūros centro kino ir parodų salę  žiūrėti filmo „Lilas, Lilas, krokodilas“. Ši diena vaikams paliko daug įspūdžių, nes kai kurie pirmą kartą važiavo autobusu, o kai kurie pirmą kartą buvo kine. Filmas išties buvo labai įdomus, skirtas visai šeimai. Tai pasakojimas apie  pagrindinį herojų krokodilą, mokantį dainuoti, privertęs ne vieną kartą garsiai nusijuokti.  

    Smagu, kad į filmą važiavo ir tėveliai. Po kino seanso ir jie  liko labai patenkinti. Nusprendė, kad aktyviai dalyvaus ir kitose išvykose.

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą