Aktualijos

MINĖJOME PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ

  Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima Žemės diena. Mūsų gimnazijoje kasmet organizuojami įvairūs renginiai skirti šiai dienai paminėti. Pagrindinis renginių tikslas – ugdyti mokinių ekologinį sąmoningumą bei propaguoti tvaresnio ir aplinką tausojančio būdo idėjas.

  Šiais metais minėdami  Žemės dieną  sprendėme problemą: „Kaip sumažinti didėjantį atliekų kiekį?“. 5-8 ir IG klasių mokiniai kūrybiškai suteikė atliekoms antrą gyvenimą - pagamino įvairius žaidimus. Apskaičiavo jų savikainą bei palygino su panašių žaidimų kainomis parduotuvėje. Svarstė, kodėl verta gaminti tokius gaminius.

  Savo sukurtus žaidimus mokiniai pristatė bendrame gimnazijos renginyje. Kvietė visus pažaisti, įvertinti savo sukurtus gaminius,  net viliojo  už laimėjimą saldžiais prizais. Konkurencija išties buvo didelė.

  Mokiniai ir mokytojai smagiai bei prasmingai leido laiką ir ,tikiuosi, labiau suprato tvaraus gyvenimo prasmę.

  Žemės dienos pravestos veiklos yra Erasmus+ projekto "STEAM i STEAM WORK" dalis.

 

___________________________

Įrašo autorius:
Teresa Beržanska
biologijos mokytoja