Aktualijos

SUSITIKIMAS SU RAŠYTOJU

    Gegužės 18 dieną 4a klasės mokiniai skubėjo į iš anksto suplanuotą susitikimą su Virgiu Šidlausku – rašytoju ir literatūrinio žurnalo „Laimiukas“ vyr. redaktoriumi, išleidusiu šešias prozos knygas vaikams. Nuo pat pirmosios – „Ulfas ir stebuklinga barzda” autorius pastebimas skaitytojų bei vaikų literatūros vertintojų, jo knygos dažnai patenka į geriausiųjų penketukus. Rašytojui būdingas gyvas, žaismingas bendravimas su auditorija, paįvairinamas muzikos bei dailės akcentais.

    Eišiškių Vaikų bibliotekoje mus pasitiko be galo charizmatiškas ir malonus žmogus su gitara. Vaikai dainavo, netgi trumpam tapo kūrėjais – kūrė bendrą iliustraciją, piešė povandeninį laivą – rožinį paršelį,  o susitikimui artėjant į pabaigą, visi gavo rašytojo autografą ir apipylė menininką klausimais...apie jo pomėgius, kūrybą, vaikystę, svajones...ir t.t. .

     Susitikimas visiems labai patiko. Nekantriai lauksime naujų rašytojo knygų.

___________________________

Įrašo autorius:
Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja