Renginiai

Kaip ir kasmet, gegužės mėnesį, į Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnaziją sugužėjo nemažas būrys garbingų svečių. Gimnazijos salėje, kurią puošia bronzinis  Stanislovo  Rapolionio biustas, vyko Stanislovo Rapolionio premijos įteikimo ceremonija.

Mažiausi gimnazijos mokinukai – pirmokėliai – pažįsta jau visas raideles ir moka skaityti. Ta proga 2018 m. gegužės 9 d. visi pirmokai, pasipuošę karūnomis - raidėmis, susirinko gimnazijos aktų salėje.

Balandžio 26d. vykusiame konkurse  „Vaikystės spalvos“ dalyvavo gausus būrys pradinukų iš 13 Šalčininkų rajono mokyklų:. Jano Sniadeckio, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio, „Santarvės“, Eišiškių Stanislovo Rapolionio, Eišiškių, Butrimonių Anos Krepštul, Jašiūnų „Aušros“, Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos, Kalesninkų Liudviko Narbuto, Turgelių Povilo Ksavero Bžostovskio gimnazijų,  Jašiūnų, Pabarės, Butrimonių pagrindinių mokyklų.

2018 m. balandžio 30 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje  vyko priešmokyklinės ugdymo grupės vaikų ir pradinių klasių mokinių renginys, skirtas Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Pasaulyje ši diena minima jau 65-erius metus, o Lietuvoje - 25-erius metus, nuo 1993 metų.

Balandžio 27 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko II rajoninė gamtamokslinė konferencija „Tyrinėjimu grįstas mokymasis“, kurioje dalyvavo rajono gamtos mokslų mokytojai bei mokiniai – jaunieji tyrėjai. Iš viso -  35 mokiniai ir 14 mokytojų.

Kovo 21 d. gimnazijoje minėjome Žemės ir Vandens dieną. Tai – diena be pamokų. Puikiai nusiteikę rinkomės į aktų salę, kur dainomis ir eilėmis pasveikinome Žemę.

Penktadienį, kovo 23 d., paminėti OLWEUS antrojo gimtadienio mūsų gimnazijoje susibūrė 5-8, I-IIG klasių mokiniai, jų tėvai, klasių vadovai.