Renginiai

Esame OLWEUS vardo mokykla. Didžiuojamės šiuo vardu! Ir nors patyčios nuolatos skverbiasi į mūsų gyvenimą ir kelią mums iššūkius, mes tikime, kad vieną dieną jų tiesiog neliks, nes tai rūpi visiems mūsų bendruomenės nariams.

Gegužės 6 d. Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis VIII-asis rajono mokyklų pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Vaikystės spalvos“. Šiemet dalyvavo 26 pradinukai iš 11 rajono ugdymo įstaigų.

Šių metų balandžio 19 dieną Šalčininkų rajono Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijoje vyko III rajoninė gamtamokslinė konferencija “Tyrinėjimu grįstas  mokymasis“.

Balandžio 16 dieną organizavome susitikimą su pedagogu, buvusiu gimnazijos direktoriumi, dailininku, poetu, daugybę kartų įvairaus lygio apdovanojimus gavusiu knygų kūrėju Vytautu Dailidka.

Balandžio 5 dieną minėjome Tarptautinę vaikų knygos dieną. Pasaulyje ji minima jau 66 metus, o Lietuvoje – 26. Be to, juk balandžio 2-oji – žymiojo danų pasakininko Hanso Christiano Anderseno gimimo diena.

Kovo 20 dieną visame pasaulyje minima Žemės diena. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Lietuvoje ši diena minima tik nuo 2000 m.

Vasario 15 dieną 10 val. mūsų gimnazijoje vyko Vasario 16-osios – Lietuvos atkūrimo dienos minėjimas, į kurį susirinko ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, pradinių klasių mokiniai, mokytojai ir tėveliai.

Vasario 14 d. gimnazijoje vyko tradicinis renginys „Gimnazijos garbė“. Renginio iniciatoriai – Mokinių tarybos nariai. Visa gimnazijos bendruomenė sveikino gabiausius, geriausiai besimokančius, sportiškiausius mokinius, dėkojo jų tėveliams, mokytojams.