Aktualijos

MŪSŲ SPORTININKŲ PERGALĖS

     Šių metų rugsėjo 13 dieną Eišiškių miestelyje įvyko tradicinė lengvosios atletikos estafetė, skirta Jono Pauliaus II atminimui pagerbti.Šių metų bėgimo estafetė skirta ir Eišiškių A. Ratkevičiaus sporto mokyklos 50-mečiui. Bėgime dalyvavo 16 komandų iš įvairių Šalčininkų rajono ugdymo įstaigų. Renginys prasidėjo šv. mišiomis Eišiškių Kritaus žengimo į dangų bažnyčioje. Po to sportininkai susirinko Eišiškių kultūros centre, aptarė estafetės detales, pasiruošė bėgimui. Sportininkai bėgo Eišiškių gatvėmis, šešiais etapais. 

    Bėgime dalyvavo ir dvi mūsų , Eišiškių Stanislovo Rapolionio gimnazijos, komandos. Vyresniųjų komanda (IIIG - IVG kl. mokiniai)  tarp savo bendraamžių užėmė I-ąją vietą, o jaunesniųjų (IG–IIG kl. mokiniai)   – III-ąją. Džiaugiamės puikiais apdovanojimais – medaliais, atminimo dovanomis.

     Dėkojame fizinio ugdymo mokytojams M.Bogdevičienei ir D.Belopetrovičiui  už pagalbą ruošiantis šiam sporto renginiui.

 U.Kiriuškinaitė, IIIG kl. mokinė