Aktualijos

POPIETĖ POETEI

Lapkričio 28 dieną šventėme Salomėjos Nėries 110-ąsias gimimo metines. Renginyje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai ir 1-5 klasių mokiniai bei jų mokytojai.
Bibliotekos vedėja Aldona Marija Dailydkaitė trumpai apžvelgė poetės S.Nėries gyvenimą. Papasakojo apie gražiausius jos kūrinius vaikams. 5 klasės mokiniai papasakojo apie poetės vaikystę, kuri baigėsi prasidėjus karui, ir jai liko vienintelis draugas – knyga.
Pradinių klasių mokiniai deklamavo eilėraščius, skambėjo kelios dainos, sukurtos pagal S.Nėries žodžius. Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laimos Bandalevičės vadovaujamas dramos būrelis „Versmelė“ inscenizavo pačią gražiausią Salomėjos Nėries pasaką-poemą „Eglė – žalčių karalienė“.
Rekreacijoje buvo suruošta pradinių klasių mokinių piešinių pagal poetės eilėraščius. Bibliotekoje veikė knygų paroda „Salomėjai Nėriai - 110“.
Puikios žymios lietuvių poetės S.Nėries eilės, perduodamos iš kartos į kartą, tikrai nebus užmirštos.

Aldona Marija Dailydkaitė , bibliotekos vedėja

{biblioteka_neris}