NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO 25-OSIOS METINĖS

Kovo 11-ąją visa Lietuva ir pasaulio lietuvių bendruomenė šventė valstybės atkūrimo metines. Mūsų gimnazijoje kovo 10 dieną vyko eilė renginių, skirtų šiam įvykiui. 10 valandą grupė gimnazijos mokinių dalyvavo Nacionaliniame „Lietuvos istorijos žinovo“ konkurse. Geriausiai užduotis atliko IVG a klasės gimnazistė Silvija Urvikytė – surinko 36 taškus.
4 pamokos metu pradinių klasių mokinai pasipuošę trispalvėmis širdelėmis gimnazijos kieme šoko „Laisvės šokį“. Šviečiant pavasario saulytei ir mokinių šypsenoms, šokis išties atrodė įspūdingai.
Po 5 pamokų į gimnazijos aktų salę susirinko 5-8, I–IVG klasių mokiniai, mokytojai, kiti gimnazijos darbuotojai. Šventinis renginys, skirtas Lietuvos Respublikos nepriklausomybės atkūrimo 25-osioms metinėms, prasidėjo filmuku apie Lietuvą. Tada visi draugiškai ir darniai sugiedojome Tautišką giesmę. Susikaupę stebėjome lietuvių kalbos mokytojos metodininkės L.Bandalevičės ir IIIG, 6a klasės mokinių paruoštą kompoziciją „Kalba akmenys“. 6a, 7 ir 8a klasės mokiniai, padedami muzikos mokytojos metodininkės J.Sinkevič, dainavo dainas apie Lietuvą ir tokią brangią laisvę. O rimtį ir susikaupimą praskaidrino I-IVG klasių gimnazistų sukurti pristatymai „Mano kraštas per objektyvą“. Naujai pamatėme savo gimtojo Eišiškių krašto gamtos vaizdus, istorinius paminklus, gražiausius gimnazijos darbus per 25 laisvės metus.
Renginio pabaigoje nuskambėjo visų dalyvių bendra daina „Laisvė“, įprasminusi Nepriklausomybės atkūrimo 25-ųjų metinių paminėjimą.

L.Jurgelevičienė, istorijos mokytoja metodininkė

{kovo-10}