Aktualijos

DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS

2016 m. balandžio 21 dieną Butrimonių Anos Krepštul gimnazijoje vyko pirmosios rajoninės pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybos. Varžybose dalyvavo pradinukai iš 8 rajono mokyklų. Mokiniai varžėsi 5 estafetėse. Vyko labai atkaklios kovos, visi norėjo kuo greičiau ir taisyklingiau įveikti estafetes. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad mūsų gimnazijos pradinukų komanda iškovojo 2-ąją vietą, o visi komandos nariai pasipuošė sidabro spalvos medaliais. Daugeliui mokinukų tai pirmieji (bet tikrai ne paskutiniai) medaliai. Nugalėtojų komandą atstovavo mūsų gimnazijos pradinukai: Aurelija Dombrovskytė, Giedrius Markauskas, 2a kl., Goda Kiriuškinaitė, Augustas Malinovski, 2b kl., Deimantė Utovkaitė, Jurgita Bocevič, Tomas Andruškevič, Lukaš Rutkovski, 3 kl., Gabija Žiukaitė, Aistė Malinovska, Romas Talmontas, Danielius Karvėl, 4 kl. Bet kuriuo momentu į aikštelę pagelbėti komandai buvo pasiruošę atsarginiai komandos nariai: 3 kl. mokiniai Ugnė Vilkelytė ir Eimantas Mikelevičius.
Pilni įspūdžių, su pakilia nuotaika ir geromis emocijomis grįžome į savo gimnaziją. Tikimės, kad šios puikios varžybos taps tradicinėmis, juk kaip sakė Sokratas: „Sveikata dar ne viskas, tačiau be sveikatos viskas – niekas“.

V. Mikelevičienė, būrelio „Kvadrato ABC“ vadovė

{pradinuku_varzybos}