Aktualijos

SKAITYKIME, DRAUGAUKIME...

Balandžio 25 dieną 1a klasės mokiniai dalyvavo miesto vaikų bibliotekos organizuotoje popietėje „Skaitykime, draugaukime, būkime kartu bibliotekoje“. Bibliotekoje šiltai mus pasitiko bibliotekos vedėja R.Dovsevičienė. Ji papasakojo apie knygas, esančias mūsų miestelio bibliotekoje, jų kilmę, kodėl reikia jas skaityti. Pirmokai turėjo galimybę pavartyti įvairias vaikiškas knygeles. Susipažinę su knygelėmis, gavo užduotį: sukurti savo knygelę. Vaikams užduotis patiko. Tai dar kartą įrodė, kad bibliotekoje galima ne tik skaityti, bet ir bendrauti, daryti darbelį, pabūti kartu.
Pristatę pačių pagamintas knygeles, papasakoję, ką pavaizdavo iliustracijose , pirmokai buvo įvertinti ir apdovanoti saldžiais prizais.
Dėkojame bibliotekos vedėjai R.Dovsevičienei už šiltą ir malonų priėmimą.

Rūta Kulpovičienė, 1a klasės mokytoja

{pirmokai_bibliotekoje}