SUSITIKIMAS SU LEU

Šiandien, gruodžio 21 dieną, IVG klasės gimnazistai susitiko su Lietuvos edukologijos universiteto atstove. LEU – didžiausias Lietuvoje pedagogus rengiantis universitetas, vis stipriau įtvirtinantis savo pozicijas tarp kitų aukštųjų mokyklų. Universiteto tikslas – parengti savimi pasitikintį, jaunatvišką ir kompetentingą mokytoją.

Universiteto atstovė Violeta trumpai papasakojo universiteto istoriją, kalbėjo apie studijų galimybes, pristatė 7 fakultetus ir jų programas: filologijos, gamtos, matematikos ir technologijų, istorijos, lituanistikos, sporto ir ugdymo mokslų. Išdalino lankstinukus, kuriuose aprašytos studijų programos bei jų specializacijos, pateikiama informacija apie stojimo į LEU sąlygas, konkursinius balus (2017m. minimalus konkursinis balas – 2). Paaiškino , kaip pasiruošti motyvaciniam testui ir pokalbiui, parodė trumpą filmuką apie bendrabučius. Kalbėjo ir apie stipendijas studijuojant LEU: socialinė, vienkartinė, vardinė, mecenatų, skatinamoji, užsienio lietuvio. Kvietė mūsų abiturientus mokinius dalyvauti jaunojo mokytojo akademijoje (3 gimnazistės užsiregistravo).

Manau, jog tokie susitikimai motyvuoja, informuoja ir padeda abiturientams apsispręsti studijas pasirinkti tikslingai.

Tatjana Sidorovič, ugdymo karjerai koordinatorė