TREČIOKŲ IŠVYKA Į TEATRĄ

Lietingą spalio 12 dienos popietę puikiai nusiteikę gimnazijos trečiokai turėjo galimybę  Varėnos kultūros centre pamatyti spektaklį vaikams pagal to paties pavadinimo Sergejaus Kozlovo  apsakymų knygą „Ežiukas rūke“. Vyresnieji puikiai prisimena pagal šią knygą sukurtą Jurijaus Noršteino animacinį filmą, kuris yra pripažintas geriausiu pasaulyje.

Režisierės Andros Kavaliauskaitės vizijoje rūkas yra tiesiog vaikiškos fantazijos gebėjimas laiką paversti žaidimu. Iš vaikiškų fantazijų gimsta nepertraukiamas žaidimas apie viską, kas brangu, kas miela, kas mylima. Tuo tarpu ežiukas visai nėra dygus, tai geraširdis berniukas, kuris suburia kiemo draugus ir kartu leidžiasi į nesibaigiantį žaidimą.

Pakilios nuotaikos ir dalindamiesi patirtais įspūdžiais, grįžome į gimnaziją. Smagi kelionė baigėsi, bet įspūdžiai išliks.

Vitalija Voronovič
pradinių klasių mokytoja