VAIKŲ PIEŠINIŲ KONKURSAS, SKIRTAS EUROPOS KALBŲ DIENAI

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Ta proga jau penktą kartą Lietuvoje organizuojamas vaikų  piešinių konkursas „Europa ir daugiakalbystė“. Konkurso rengėjai Valstybės institucijų kalbų centras kartu su Lietuvos vaikų ir jaunimo centru šiais metais sulaukė virš 500 spalvingų ir kūrybiškų darbų iš  visos Lietuvos. Dalyvių amžius - nuo 3–19 metų. Vertinimo komisija išrinko keturiasdešimt geriausių darbų, po dešimt keturiose amžiaus grupėse.

Rugsėjo 26 dieną Europos informacijos biure (Seimo III rūmai) buvo apdovanoti konkurso laimėtojai ir laureatai. Nugalėtojus sveikino Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, Kultūros komiteto pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinės Kotryną Sobolevskają ir Moniką Linkevič! Jos tarp geriausių! Paroda eksponuojama Lietuvos laisvės gynėjų galerijoje (Seimo I rūmai).

Jadvyga Sinkevič
Muzikos ir dailės mokytoja