Aktualijos

KAZIUKO MUGĖ 2019

     Šių metų kovo 4 d. gimnazijoje šurmuliavo tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šventės, kurios metu turi galimybę pristatyti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais.

     Šiemet vaikai labai atsakingai ruošėsi mugei – tai patvirtina prekių gausa ir grožis. Labai smagu, kad kiekvienais metais gimnazijos Kaziuko mugėje dalyvauja vis daugiau tėvelių, senelių.

     Mugėje buvo galima įsigyti įvairiausių rankų darbo suvenyrų iš popieriaus, medžio gaminių, nėrinių, papuošalų, verbų. Smaližiai galėjo paragauti įvairiausių skanėstų: vaflių, spragėsių, keptos duonos, pyragėlių ir t.t. .

     Šiais metais pas mus svečiavosi ir kaimynai - Eišiškių gimnazijos 1-4 klasių mokiniai. Žadėjo, jog kitais metais būtinai dalyvaus mugėje ne tik kaip pirkėjai, bet ir kaip pardavėjai.

     Ačiū visiems už dalyvavimą, pasiruošimą, gerą nuotaiką.

___________________________

Rūta Kulpovičienė Įrašo autorius:
Rūta Kulpovičienė
Mokytoja, vykdanti priešmokyklinio ugdymo programą